• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
 • Русский
Інформація щодо змін до порядку в’їзду в Україну на період дії карантину
Опубліковано 01 липня 2021 року о 22:50

Інформація

щодо змін до порядку в’їзду в Україну під час дії карантину

 

В контексті вжиття заходів, спрямованих на запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19), Кабінетом Міністрів України прийнято Постанову від 23.06.2021 р. № 657 «Про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 р. № 1236».

Вказаною Постановою уточнено порядок в’їзду в Україну і перебування в Україні з 2 липня 2021 року деяких категорій осіб.

Так, з 00 год. 00 хв. 2 липня 2021 року на період дії карантину запроваджено обов’язкову вимогу щодо наявності у іноземців та осіб без громадянства, які прибуватимуть в Україну з Республіки Індія, Сполученого Королівства Великої Британії і Північної Ірландії, Російської Федерації, Португальської Республіки або перебували на їх території не менше 7 днів протягом останніх 14 днів, негативного результату експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, проведеного в пунктах пропуску (пунктах контролю) через державний кордон.

У разі відсутності негативного результату вказаного експрес-тесту зазначеним категоріям іноземців та осіб без громадянства буде відмовлено в перетині державного кордону.

Водночас, згадана вимога не застосовуватиметься до таких категорій іноземців:

- особи, які не досягли 12 років;

- іноземці та особи без громадянства які постійно проживають на території України, та особи, яких визнано біженцями, або особи, які потребують додаткового захисту;

- працівники дипломатичних представництв та консульських установ іноземних держав, представництв офіційних міжнародних місій, організацій, акредитованих в Україні, та члени їх сімей;

- водії та члени екіпажу вантажних транспортних засобів, автобусів, що здійснюють регулярні, нерегулярні та маятникові перевезення, члени екіпажів повітряних і морських, річкових суден, члени поїзних і локомотивних бригад;

- військовослужбовці (підрозділів) збройних сил держав — членів НАТО та держав — учасниць програми НАТО «Партнерство заради миру», які беруть участь у заходах з підготовки підрозділів Збройних Сил.

Пункти тестування на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2 розташовуються в зонах прикордонного контролю пунктів пропуску через державний кордон.

Громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які постійно проживають на території України, що прибуватимуть в Україну з вказаних країн або перебували на їх території не менше 7 днів протягом останніх 14 днів, підлягатимуть обов’язковій самоізоляції, обсервації.

Водночас від вимоги щодо проведення такими особами самоізоляції, обсервації звільнено:

- осіб, які не досягли 12 років;

- водіїв та членів екіпажу вантажних транспортних засобів, автобусів, що здійснюють регулярні, нерегулярні та маятникові перевезення;

- членів екіпажів повітряних і морських, річкових суден, членів поїзних і локомотивних бригад.

Подорожуючі, на яких поширюватиметься вимога щодо проведення самоізоляції, обсервації, зобов’язані встановити та активувати мобільний додаток системи «Вдома». У разі неможливості встановлення мобільного додатка такі особи підлягатимуть обсервації. Вимоги щодо здійснення самоізоляції та підстави її припинення регламентовано пунктами 7 – 15 Постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Порядок перетинання державного кордону на в’їзд в Україну в період дії карантину інших категорій подорожуючих залишається без змін.

Текст постанови розміщено за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/657-2021-%D0%BF#n10

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux