• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
 • Русский
14 березня 2014 року у м.Москва відбулося 61-ше засідання Економічної ради Співдружності Незалежних Держав та Міжнародний економічний форум
Опубліковано 19 березня 2014 року о 16:27

14 березня 2014 року у м.Москва відбулося 61-ше засідання Економічної ради Співдружності Незалежних Держав та шостий Міжнародний економічний форум „СНД та нові формати взаємодії”. Українську делегацію на заходах очолював Посол України в Російській Федерації Володимир Юрійович Єльченко. 

Порядок денний чергового засідання Економічної ради СНД  містив великий комплекс питань щодо багатостороннього співробітництва в рамках СНД.

Учасники засідання Економічної ради схвалили проект Протоколу про внесення змін до Угоди про Правила визначення країни походження товарів у Співдружності Незалежних Держав від 20 листопада 2009 року. Слід зазначити, що Україна підписала зазначений документ із застереженням.

До уваги учасників 61-го засідання ЕР була представлена інформація про хід реалізації у 2013 році Міждержавної програми інноваційного співробітництва держав-учасниць СНД на період до 2020 року і Комплексу заходів на 2012-2014 роки з її реалізації, а також повідомлення про стан Перспективного плану спільних робіт держав-учасниць СНД у рамках Міжурядової ради з розвідки, використання і охорони надр (2011-2015 роки).

Крім цього, члени Економічної ради заслухали звіти про діяльність Міждержавної ради з антимонопольної політики, Міждержавної ради „Радіонавігація” у 2010-2013 роках, а також доповідь про стан ринку аудиторських послуг та застосування Міжнародних стандартів аудиту в державах - учасницях СНД.

Варто зазначити, що за ініціативою Української сторони, до проекту рішення Економічної ради СНД щодо Угоди про транзит трубопровідним транспортом держав-учасниць СНД було включено окремий пункт стосовно необхідності завершення формування складу відповідної Робочої групи високого рівня для подальшої роботи над документом до кінця березня 2014 року. Глави національних делегації держав-учасниць СНД погодились з пропозицією України, що було зафіксовано у відповідному рішенні ЕР Співдружності.

Також, було схвалено Концепцію ювілейної експозиції держав-учасниць СНД, присвяченої 75-річчю з дня заснування „ВСХВ–ВДНХ СССР” – Всеросійського виставкового центра, в рамках Російського агропромислового тижня. Прийнято рішення присудити звання лауреатів, дипломантів і спеціальний приз „Визнання ділової досконалості„ Премії СНД 2013 за досягнення в галузі якості продукції та послуг .

 

Разом із цим, учасники засідання обговорили ряд бюджетно-фінансових та організаційних питань. Наступне засідання Економічної ради СНД відбудеться 20 червня поточного року в м.Москва.

Після завершення 61-го засідання Економічної ради СНД відбулася пленарна сесія шостого Міжнародного економічного форуму „Співдружність Незалежних Держав та нові формати взаємодії”, а також огляд експозицій компаній держав-учасниць Співдружності, зокрема українських.

Міжнародний економічний форум СНД проходить на щорічній основі у м.Москва. Організатором Форуму традиційно виступає Діловий Центр економічного розвитку СНД за підтримки Виконавчого комітету Співдружності.

В роботі Форуму взяли участь більш ніж 600 учасників, серед яких: Голова Виконавчого комітету – Виконавчий секретар СНД С.Лебедєв, заступник Виконавчого секретаря ЄЕК ООН А.Васильєв, президент – голова правління ВАТ „Банк ВТБ”, президент фінансово-банківської ради СНД А.Костін, голова правління Євразійського банку розвитку І.Фіногенов, а також керівники державних корпорацій та бізнес-структур, галузевих об'єднань та ділових партнерств, банків і страхових компаній держав-учасниць СНД, члени Економічної ради Співдружності.

Однією з основних тематик цьогорічного Форуму стало питання розвитку економічного співробітництва між державами-учасницями СНД. Зокрема, значна увага була приділена обговоренню стану та перспектив реалізації положень Договору про зону вільної торгівлі від 18.11.2011 року, Міждержавної програми інноваційного співробітництва держав-учасниць Співдружності на період до 2020 року, а також проблематиці ефективного розвитку туристичної індустрії і нових механізмів розвитку інтеграційних процесів на просторах СНД.

В рамках Форуму відбулась церемонія нагородження відзнаками „Лідер бізнесу СНД” та „Лідер економічної інтеграції”, засідання Ради з туризму держав-учасниць СНД, а також було проведено п’ять панельних секцій: „Розвиток зони вільної торгівлі. Взаємодія форматів інтеграції”; „Перспективи стійкого економічного зростання в рамках євразійської інтеграції”; „Механізми реалізації інноваційних проектів та інтелектуальної власності”; „2014 - рік туризму СНД. Розвиток туристичної індустрії в СНД”; „Фінансування інфраструктурних проектів на просторі Співдружності. Створення мережі транспортно-логістичних центрів”. За підсумками Міжнародного економічного форуму відбулося урочисте прийняття для учасників.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux