• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
 • Русский
ПАМ’ЯТКА ЩОДО УЧАСТІ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ У ПОЗАЧЕРГОВИХ ВИБОРАХ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ НА ВИБОЧИХ ДІЛЬНИЦЯХ, УТВОРЕНИХ ПРИ ПОСОЛЬСТВІ ТА ГЕНЕРАЛЬНИХ КОНСУЛЬСТВАХ УКРАЇНИ В РОСІЙСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ
Опубліковано 01 квітня 2014 року о 17:37

Згідно із Законом України „Про вибори Президента України” для проведення позачергових виборів Президента України на території Російської Федерації утворені такі закордонні виборчі дільниці:

1. Закордонна виборча дільниця № 900075 при Посольстві України в Російській Федерації.

Межі закордонної виборчої дільниці – Російська Федерація (м. Москва, Бєлгородська область, Брянська область, Владимирська область, Воронезька область, Івановська область, Калузька область, Костромська область, Курська область, Ліпецька область, Московська область, Орловська область, Рязанська область, Смоленська область, Тамбовська область, Тверська область, Тульська область, Ярославська область).

Адреса дільничної виборчої комісії та приміщення для голосування – приміщення Посольства України в Російській Федерації, 125009, м.Москва, Леонтіївський провулок, 18.

2. Закордонна виборча дільниця № 900077 при Генеральному консульстві України в Ростові-на-Дону.

Межі закордонної виборчої дільниці – Російська Федерація (Республіка Адигея (Адигея), Республіка Дагестан, Республіка Інгушетія, Кабардино-Балкарська Республіка, Республіка Калмикія, Карачаєво-Черкеська Республіка, Республіка Північна Осетія – Аланія, Чеченська Республіка, Краснодарський край, Ставропольський край, Астраханська область, Волгоградська область, Ростовська область).

Адреса дільничної виборчої комісії та приміщення для голосування – приміщення Генерального консульства України в Ростові-на-Дону, 344082, м.Ростов-на-Дону, провулок Халтуринський, 28/40.

3. Закордонна виборча дільниця № 900078 при Генеральному консульстві України в Санкт-Петербурзі.

Межі закордонної виборчої дільниці – Російська Федерація (м. Санкт-Петербург, Республіка Карелія, Республіка Комі, Архангельська область, Вологодська область, Калінінградська область, Ленінградська область, Мурманська область, Новгородська область, Псковська область, Ненецький автономний округ).

Адреса дільничної виборчої комісії та приміщення для голосування – приміщення Генерального консульства України в Санкт-Петербурзі, 191124, м.Санкт-Петербург, вул.Бонч-Бруєвича, 1-В.

4. Закордонна виборча дільниця № 900117 при Генеральному консульстві України в Єкатеринбурзі.

Межі закордонної виборчої дільниці – Російська Федерація (Курганська область, Свердловська область, Тюменська область, Челябінська область, Ханти-Мансійський автономний округ – Югра, Ямало-Ненецький автономний округ).

Адреса дільничної виборчої комісії та приміщення для голосування – приміщення Генерального консульства України в Єкатеринбурзі, 620151, м.Єкатеринбург, вул.Гоголя, 15.

5. Закордонна виборча дільниця № 900115 при Генеральному консульстві України в Нижньому Новгороді.

Межі закордонної виборчої дільниці – Російська Федерація (Республіка Башкортостан, Республіка Марій Ел, Республіка Мордовія, Республіка Татарстан (Татарстан), Удмуртська Республіка, Чуваська Республіка – Чувашія, Пермський край, Кіровська область, Нижегородська область, Оренбурзька область, Пензенська область,  Самарська область, Саратовська область, Ульяновська область).

Адреса дільничної виборчої комісії та приміщення для голосування – приміщення Генерального консульства України в Нижньому Новгороді, 603000, м.Нижній Новгород, вул.Короленка, 29.

6. Закордонна виборча дільниця № 900118 при Генеральному консульстві України в Новосибірську.

Межі закордонної виборчої дільниці – Російська Федерація (Республіка Алтай, Республіка Бурятія, Республіка Саха (Якутія), Республіка Тива, Республіка Хакасія, Алтайський край, Забайкальський край, Камчатський край, Красноярський край, Приморський край, Хабаровський край, Амурська область, Іркутська область, Кемеровська область, Магаданська область, Новосибірська область, Омська область, Сахалінська область, Томська область, Єврейська автономна область, Чукотський автономний округ).

Адреса дільничної виборчої комісії та приміщення для голосування – приміщення Генерального консульства України в Новосибірську, 630099, м.Новосибірськ, вул.Сім’ї Шамшиних, 30.

Позачергові вибори Президента України на закордонних виборчих дільницях, утворених при Посольстві України та Генеральних консульствах України в Російській Федерації, відбудуться 25 травня 2014 року з 8.00 до 20.00 за місцевим часом.

 

У разі виникнення запитань громадяни України можуть звертатися за телефонами:

у робочі дні з 09.00 до 18.00

(495) 629-25-44

(495) 629-46-40

або на „гарячу лінію” (495) 629-97-42

 

 

 ПАМ’ЯТКА

ЩОДО УЧАСТІ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ У ПОЗАЧЕРГОВИХ ВИБОРАХ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ НА ВИБОЧИХ ДІЛЬНИЦЯХ, УТВОРЕНИХ ПРИ ПОСОЛЬСТВІ ТА ГЕНЕРАЛЬНИХ КОНСУЛЬСТВАХ УКРАЇНИ

В РОСІЙСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ

 

Згідно із Законом України „Про вибори Президента України” позачергові вибори Президента України на закордонних виборчих дільницях, утворених при Посольстві та Генеральних консульствах України в Російської Федерації відбудуться 25 травня 2014 року з 8.00 до 20.00 за місцевим часом.

На території Росії утворені закордонні виборчі дільниці на постійній основі при Посольстві України в Російській Федерації - № 900075 (125009, м.Москва, Леонтіївський провулок, 18), при Генеральних консульствах України в Ростові-на-Дону - № 900077 (34082, м.Ростов-на-Дону, провулок Халтуринський, 28/40), в Санкт-Петербурзі - № 900078 (191124, м.Санкт-Петербург, вул.Бонч-Бруєвича, 1-В);  в Нижньому Новгороді - № 900115 (603000, м.Нижній Новгород, вул.Короленка, 29), в Єкатеринбурзі - № 900117 (620151, м.Єкатеринбург, вул.Гоголя, 15) та в Новосибірську - № 900118 (630099, м.Новосибірськ, вул.Сім’ї Шамшиних, 30).

Президент України обирається громадянами України на основі загального, рівного і прямого виборчого права шляхом таємного голосування. Право голосу на виборах Президента України на закордонних виборчих дільницях мають громадяни України, яким на день голосування виповнилося вісімнадцять років і які проживають або на день проведення голосування на виборах Президента України перебувають на відповідній території іноземної держави.

Документами, які підтверджують особу та громадянство України виборця на виборах Президента України і є підставою для отримання виборчого бюлетеня на закордонних виборчих дільницях, утворених при Посольстві та Генеральних консульствах України в Російській Федерації є:

- паспорт громадянина України для виїзду за кордон;

- дипломатичний паспорт;

- службовий паспорт.

Виборець може використати право голосу тільки на одній виборчій дільниці, де він включений до списку виборців. Кожний виборець голосує на виборах особисто. Голосування за інших осіб, а також передача виборцем права голосу будь-якій іншій особі забороняється.

Допомога виборцю з особливими потребами, який не може самостійно заповнити виборчий бюлетень чи опустити його у виборчу скриньку, у виконанні цих дій відповідно до його волевиявлення та у порядку, встановленому Законом України „Про вибори Президента України”, не вважається голосуванням замість цього виборця.

Підставою реалізації виборцем свого права голосу на виборах є його включення до списку виборців на виборчій дільниці. Відповідно до статей 27, 28 Закону України „Про Державний реєстр виборців” (далі – Закон) для підготовки та проведення голосування на виборах Президента України, орган ведення Реєстру в МЗС України складає на основі відомостей Реєстру списки виборців для кожної закордонної виборчої дільниці. При цьому до списку виборців на закордонній виборчій дільниці включаються виборці, виборча адреса яких відповідно до відомостей Реєстру відноситься до цієї виборчої дільниці. Тобто до списку виборців на закордонній виборчій дільниці включаються виборці не у зв’язку з їх перебуванням на консульському обліку, а за їх виборчою адресою, яка відповідно до відомостей Реєстру відноситься до цієї виборчої дільниці.

Положеннями статей 19, 20 Закону встановлено, що виборець, який проживає чи перебуває за межами України, може звернутися із заявою до відповідної закордонної дипломатичної установи щодо свого включення до Реєстру, зміни його персональних даних у Реєстрі, в тому числі щодо зміни виборчої адреси, а також чітко визначено порядок звернення. Відповідну інформацію, включаючи форми заяв (мають подаватися заздалегідь), розміщено на веб-сайті МЗС України у розділі „Консульські питання. Голосування громадян України за кордоном. До уваги громадян України, які постійно або тимчасово проживають за кордоном” за адресою: http://www.mfa.gov.ua/ua/consular-affairs/golsua

Для зручності виборців на офіційному веб-сайті Центральної виборчої  комісії „Державний реєстр виборцівwww.drv.gov.ua впроваджено сервіс “Особистий кабінет виборця”. У „Особистому кабінеті виборця” громадянам надано можливість перевірити інформацію про своє включення до Державного реєстру виборців та про свою виборчу адресу у Реєстрі.

Попередні списки виборців для закордонних виборчих дільниць передаватимуться дільничним виборчим комісіям до 8 травня 2014 року.

На закордонній виборчій дільниці виборець особисто до 19 травня 2014 року включно може подати заяву до відповідної дільничної виборчої комісії щодо неправильностей у попередньому списку виборців, до якої додаються необхідні документи (копії документів). Зазначена заява невідкладно передається через відповідну закордонну дипломатичну установу України органу ведення Державного реєстру виборців у Міністерстві закордонних справ.

За наслідками розгляду такої заяви виборця орган ведення Державного реєстру виборців виготовляє уточнений список виборців, який передається дільничній виборчій комісії закордонної виборчої дільниці до 22 травня включно.

У день голосування зміни до уточненого списку виборців на закордонній виборчій дільниці можуть вноситися головою або заступником голови та секретарем цієї виборчої комісії тільки виключно шляхом виправлення неточностей та технічних описок (неправильне написання прізвища, власного імені (усіх власних імен), по батькові (за наявності), дати народження, номера будинку, квартири місця проживання – в разі, якщо, незважаючи на такі технічні описки, є зрозумілим, що до списку виборців включено саме того виборця, який прибув на виборчу дільницю для голосування). Внесення до уточненого списку виборців у день голосування нових виборців не передбачається.

Кожному виборцю, включеному до списку виборців на відповідній виборчій дільниці до 12 травня 2014 року дільничними виборчими комісіями буде надіслано іменне запрошення із зазначенням дати проведення голосування, адреси приміщення для голосування, часу початку і закінчення голосування.

Дільничні виборчі комісії закордонних виборчих дільниць при Посольстві та Генеральних консульствах України в Російській Федерації будуть утворені до 06 травня 2014 року включно. Про режим їх роботи Посольство та Генеральні консульства України в Російській Федерації повідомлятимуть додатково.

 

 

 

 

 

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux