• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
 • Русский
5 березня 2014 року у Виконавчому комітеті Співдружності Незалежних Держав (м. Москва) відбулося чергове засідання Комісії з економічних питань при Економічній раді СНД під головуванням України.
Опубліковано 05 березня 2014 року о 17:29

Засідання провів повноважний представник України в Комісії, радник- посланник Посольства України в РФ Дмитро Геннадійович Ратніков. У заході взяли участь повноважні представники держав Співдружності в Комісії, а також співробітники низки органів міжгалузевого співробітництва СНД. Також, у засіданні брали участь заступники Голови Виконавчого комітету - Виконавчого секретаря СНД А.А.Дронь та С.І.Іванов.

 

(фото засідання)

Учасники засідання обговорили проект Угоди про співробітництво держав СНД у галузі попередження та ліквідації надзвичайних ситуацій.
Предметом розгляду стала також інформація про діяльність Міжурядової ради з розвідки, використання й охорони надр у 2011-2013 роках.

Під час обговорення питання про практику міжвідомчої взаємодії податкових служб держав-учасниць Співдружності з банками, міграційними службами, правоохоронними органами в контрольній роботі, повноважний представник України в Комісії Д.Г.Ратніков поінформував присутніх про структурні зміни у виконавчих органах влади України. Зокрема, про те,  що   1 березня 2014 року Кабінет Міністрів України прийняв рішення ліквідувати Міністерство доходів і зборів і відновити діяльність Державної податкової служби та Державної митної служби.

 

Члени Комісії обмінялися думками про хід виконання рішення Економічної ради СНД від 12 грудня 2008 про проект Протоколу про внесення змін і доповнень до Угоди про гарантії прав громадян держав Співдружності в галузі пенсійного забезпечення від 13 березня 1992 року.
Варто зазначити, що Україна вважає доцільним продовжити опрацювання зазначеної Угоди шляхом внесення змін та доповнень до неї. Російська сторона утримується від підготовки проекту двосторонньої українсько-російської Угоди про пенсійне забезпечення, що була ініційована Україною до розгляду ще у вересні 2004 року. Разом із цим, Україна вважає за необхідне врегулювання питань соціального захисту громадян держав-учасниць СНД шляхом укладання дво- та багатосторонніх міжнародних договорів про пенсійне забезпечення.

Учасникам засідання був представлений актуалізований станом на 2013 рік Огляд ділового клімату, пільг інвесторам, вільних економічних зон, промислових і науково-технічних парків країн СНД. В Огляді наголошувалось, що у державах - учасницях Співдружності триває робота зі створення індустріальних парків, полегшення податкового навантаження у промисловості, вдосконалення тарифної політики природних монополій та податкового адміністрування. З метою стимулювання інвестицій у пріоритетні сектори економіки держав-учасниць СНД велика увага приділяється питанням державної підтримки малого та середнього підприємництва, а також зниженню адміністративних бар'єрів. У 2013 році у рамках Співдружності був зроблений значний обсяг роботи щодо поліпшення інвестиційного клімату, що й знайшло відображення у рейтингах міжнародних організацій і збільшенні обсягів іноземних інвестицій .

Після врахування зауважень, висловлених під час засідання, проекти документів будуть представлені на розгляд Економічної ради СНД.

Чергове засідання Комісії з економічних питань відбудеться 16 квітня.

Нагадаємо, що 2014 - рік головування України в Співдружності Незалежних Держав.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux