Україна та Росія мають хороші перспективи для подальшого розвитку торгово-економічної співпраці, наголошує Президент Віктор Янукович. «Сьогоднішня зустріч підтвердила, що взаємодія між Україною і Росією в торгівельно-економічній сфері має потужну базу і хороші перспективи для подальшого розвитку», - сказав Глава держави після церемонії підписання українсько-російських документів у Москві.
За словами Президента, підписаний План дій щодо врегулювання торгових обмежень у двосторонній торгівлі має на меті не лише відновлення позитивної динаміки товарообігу між країнами, а й її збільшення.
Крім того, Віктор Янукович зазначив, що Україна та Росія визначили низку завдань, які в майбутньому допоможуть прискорити реалізацію інфраструктурних і високотехнологічних проектів. За словами Глави держави, передусім це стосується сфер авіа- і суднобудування, атомної енергетики, ракетно-космічного комплексу.
«Йдеться, зокрема, про завершення випробувань літака АН-70 і прийняття за їх підсумками рішення про спільне серійне виробництво, а також про узгодження дій з організації фінансування будівництва транспортного переходу через Керченську протоку», - сказав Глава держави.