• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
 • Русский
За підсумками засідання Українсько-Російської міждержавної комісії підписано низку документів
Опубліковано 18 грудня 2013 року о 11:37

Президент України Віктор Янукович і Президент Російської Федерації Володимир Путін підписали План українсько-російських заходів щодо спільного святкування 200-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка в 2014 році. У Плані зафіксовані домовленості сторін про спільне проведення заходів науково-просвітницького, культурно-історичного характеру, присвячених 200-й річниці від дня народження поета, письменника, художника Т.Г.Шевченка.

Також Президенти підписали Протокол шостого засідання Українсько-Російської міждержавної комісії.

Крім того, у присутності Глав держав підписано низку документів.

Відповідно до Протоколу між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про поставки товарів за виробничою кооперацією в 2014 році і в рамках виробничої кооперації господарюючими суб'єктами здійснюються поставки сировини, матеріалів, вузлів, комплектуючих виробів, послуг, технологічно взаємопов'язаних і необхідних для спільного виготовлення кінцевої продукції, які не виробляються в Україні і Росії або виробляються в кількостях, що не забезпечують потреби внутрішнього ринку. Товари (послуги), що поставляються за виробничою кооперацією і включені до Протоколу, не обкладаються податком на додану вартість і акцизами.

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про спільні дії з організації будівництва транспортного переходу через Керченську протоку визначає основні підготовчі аспекти спільних дій із будівництва транспортного переходу через Керченську протоку, а також передбачає створення відповідної Міжурядової українсько-російської робочої групи та її повноваження, а також етапи реалізації даного проекту.

План дій щодо врегулювання торговельних обмежень у двосторонній торгівлі між Україною та Російською Федерацією на 2013-2014 роки відображає домовленості сторін із проведення відповідних заходів у 2013-2014 роках з метою лібералізації доступу товарів на взаємні ринки.

Міжурядовий Протокол про визначення пункту пропуску через українсько-російський державний кордон «Куйбишево» для здійснення спільного контролю контрольними органами держав Сторін визначає, що в пункті пропуску «Куйбишево» здійснюватиметься спільний контроль компетентними органами України та Російської Федерації.

Угода між Державною службою України з контролю за наркотиками та Федеральною службою Російської Федерації з контролю за обігом наркотиків про співробітництво в боротьбі з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та їх прекурсорівспрямована на активізацію двостороннього співробітництва на міжвідомчому рівні у сфері боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів.

Міжурядова Угода про оперативне оповіщення про ядерну аварію та обмін інформацією в галузі ядерної та радіаційної безпеки визначає умови співпраці Сторін у разі виникнення ядерної аварії, пов'язаної з установками чи діяльністю, визначеними у статтях 1 і 3 Конвенції про оперативне оповіщення про ядерну аварію від 26 вересня 1986 року, а також обміну інформацією про стан ядерної та радіаційної безпеки.

Планом спільних заходів Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Міністерства Російської Федерації у справах цивільної оборони, надзвичайних ситуацій і ліквідації наслідків стихійних лих із реалізації міжурядової Угоди про співробітництво в галузі попередження промислових аварій, катастроф, стихійних лих та ліквідації їх наслідків на 2013-2015 роки затверджується перелік спільних заходів у рамках реалізації Угоди про співробітництво в галузі попередження промислових аварій, катастроф, стихійних лих та ліквідації їх наслідків на 2013-2015 роки.

Меморандум про наміри щодо активізації співпраці у сфері суднобудування між Міністерством промислової політики України та Міністерством промисловості і торгівлі РФвизначає пріоритетні напрями співпраці у сфері суднобудування. Зокрема, йдеться про формування узгоджених єдиних науково-технічних і технологічних підходів, розвиток наукових зв'язків, розробку обладнання та комплектуючих відповідно до вимог сучасних стандартів.

Міжурядовим Протоколом про внесення змін до Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про співробітництво під час здійснення спільного контролю осіб, транспортних засобів і товарів на українсько-російському державному кордоні від 18 жовтня 2011 року внесено зміни до статті 3 Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про співробітництво під час здійснення спільного контролю осіб, транспортних засобів і товарів на українсько-російському державному кордоні від 18.10.2011 в такій редакції: «Спільний контроль здійснюється в автомобільних, залізничних та поромному пунктах пропуску через кордон, а також може здійснюватися під час руху пасажирських поїздів між залізничними пунктами пропуску через кордон».

Міжурядова Угода про реалізацію заходів державної підтримки відновлення серійного виробництва літаків сімейства Ан-124 з двигунами Д-18Т та їх модифікаціями відображає основні домовленості в галузі розробки, відновлення серійного виробництва, поставок і підтримки експлуатації літаків сімейства Ан-124 з двигунами Д-18Т та їх модифікаціями, включаючи роботи з сервісного обслуговування, ремонту, модернізації, авторського нагляду, подовження ресурсів літаків сімейства Ан-124 і двигунів до них.

У рамках Меморандуму про взаєморозуміння між Державним космічним агентством України і Федеральним космічним агентством (Російська Федерація) щодо співробітництва в галузі ракетно-космічної промисловості здійснюватиметься співробітництво відповідно до чинного законодавства держав Сторін у напрямку створення спільних підприємств з метою реалізації проектів «Морський старт», «Наземний старт» та програми «Дніпро»; кооперації українських і російських підприємств та організацій при виробництві космічних апаратів наукового призначення і перспективних ракет-носіїв; виробництва навігаційної апаратури споживачів і устаткування навігаційно-інформаційних систем.

Доповнення до контрактів на купівлю-продаж, поставки, обсяги та умови транзиту природного газу від 19.01.2009 між ВАТ «Газпром» і НАК «Нафтогаз України».

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux