• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
 • Русский
15 березня 2013 року у м. Москва (РФ) відбулось 57-ме засідання Економічної ради СНД. Україну на цьому заході представляв Міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов
Опубліковано 15 березня 2013 року о 17:59

15 березня  2013 року у м. Москва (РФ) відбулось 57-ме засідання Економічної ради СНД. Україну на цьому заході представляв Міністр економічного розвитку і торгівлі Ігор Прасолов.

На засіданні обговорено проекти цілої низки документів, зокрема: проект Переліку пілотних міждержавних інноваційних проектів Міждержавної програми інноваційного співробітництва держав – учасниць СНД на період до 2020 року; проект Угоди з профілактики і гасіння природних пожеж на прикордонних територіях держав – учасниць Співдружності Незалежних Держав; проект нової редакції Статуту Міжурядової ради дорожників.

«Співдружність Незалежних Держав  є найважливішим напрямком торговельно-економічного співробітництва. 42% становить частка саме країн СНД в загальному товарообігу України, це дуже велика частка. Найважливіше, що на ринок СНД поставляється українська продукція з великою доданою вартістю. Це наші традиційні  ринки і наше завдання поглиблювати і розширювати їх. Нагадаю, що Україна фактично виступила ініціатором створення нової зони вільної торгівлі серед країн-членів СНД. Ми цей етап пройшли, зараз відбувається її розвиток», - наголосив Міністр економічного розвитку і торгівлі Ігор Прасолов.

Він також окреслив кроки щодо розвитку співпраці України з країнами СНД у  найближчій перспективі.

«На порядку денному стоїть вже інше питання - питання підписання договору щодо зони вільної торгівлі з послуг. Близько 20 млрд. доларів становить товарообіг послугами з них 7,3 млрд. припадає на країни СНД. У відношенні розвитку нашого подальшого співробітництва зі Співдружністю Незалежних держав, Митним союзом, розвиток Євразійського економічного співтовариства, це питання стоїть у нас на порядку денному, аргументи, які важливі для нас і чому ми продовжуємо обговорювати ці питання, дивитися на них з різних сторін. Обговорювати, природно з точки зору інтересів нашої країни, з точки зору того, щоб від цієї співпраці наш народ став просто багатшим», - зазначив Ігор Прасолов.

Були заслухані звіти органів галузевого співробітництва СНД: про діяльність Регіональної співдружності в області зв'язку та про діяльність Комісії держав – учасниць Співдружності Незалежних Держав з використання атомної енергії в мирних цілях у 2009-2012 роках.

Розглядався ряд питань, зокрема: про  хід реалізації у 2012 році Міждержавної програми інноваційного співробітництва держав – учасниць СНД на період до 2020 року, про діяльність в області реклами,  про розвиток ринку страхових послуг в  державах – учасницях СНД.

 На заході були обговорені проекти документів Міждержавної ради "Радіонавігація", про  базові організації держав – учасниць СНД (зокрема, про надання відкритому акціонерному товариству "Державний науковий центр – Науково-дослідний інститут атомних реакторів" (Російська Федерація) статусу базової організації держав – учасниць Співдружності Незалежних Держав з інформаційного обміну в області забезпечення безпеки дослідницьких ядерних установок держав – учасниць СНД, діяльність базової організації в області науково-технічного розвитку систем державних матеріальних резервів, організації перепідготовки і підвищення кваліфікації кадрів та про діяльність базової організації з міждержавного обміну науково-технічною інформацією Всеросійського інституту наукової і технічної інформації Російської академії наук.

Учасники засідання заслухали інформацію про хід реалізації Конвенції про  прикордонне співробітництво держав – учасниць СНД; про хід реалізації Концепції формування національних баз даних і організації міждержавного обміну інформацією з попередження і припинення правопорушень в області інтелектуальної власності від 25 травня 2006 року; про хід виконання Рішення Економічної ради Співдружності Незалежних Держав щодо проекту Угоди про міждержавні технічні регламенти держав – учасниць СНД від 21 червня 2012  року; про створення Міжнародного реабілітаційного центру «InterMedicalEcoCity» на Арабатській стрілці у Херсонській області (Україна) та декілька питань стосовно бюджетно-фінансової, господарської діяльності органів СНД.

 Голова української делегації Міністр економічного розвитку і торгівлі Ігор Прасолов підписав документи у відповідності до директив Уряду.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux